ТКОІ
Вівторок, 20.08.2019, 07:17
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Excel 2007РеєстраціяВхід
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Робота зі стрічкою

У цій версії програми меню і панелі інструментів виконані у вигляді стрічки. Команди впорядковані в логічні групи , зібрані на вкладках. Наприклад , якщо рядок формул не відображається на екрані , то її можна включити , вибравши на вкладці Вид кнопку Показати або приховати і встановивши там відповідний прапорець « Рядок формул ».
На стрічці відображені найбільш часто використовувані команди. Якщо дана група містить більше команд і налаштувань , ніж відображено на стрічці , кнопка зі стрілкою внизу групи відкриє відповідне діалогове вікно з іншими командами або область завдань. Яке саме вікно ви побачите , допоможе визначити спливаюча підказка.

Деякі групи команд , які використовуються не дуже часто , відразу на стрічці не відображаються, а з'являються тільки при певних діях користувача. Так , наприклад , вкладка «Робота з малюнками » з'явиться при виділенні малюнка. Якщо розмір вікна Excel недостатньо великий для відображення всіх кнопок на стрічці , одна або декілька груп команд (залежно від ширини вікна) будуть згорнуті до однієї кнопки із списком . При розгортанні списку ви побачите всі інші кнопки даної вкладки.

Переміщатися по стрічці можна за допомогою клавіатури. Натисніть клавішу ALT . У всіх доступних команд на стрічці з'являться підказки для переходу до відповідної вкладці. Якщо ви натиснете одну з клавіш переходу , на обраній вкладці будуть відображені спливаючі підказки до всіх команд цієї вкладки.

Прокручувати вкладки стрічки можна за допомогою коліщатка Scroll миші. Для цього достатньо навести мишу на стрічку і прокрутити Scroll до потрібної вкладки.

Якщо робоча область занадто маленька , стрічку можна згорнути . Для цього клацніть по кнопці Налаштування панелі швидкого доступу ( див. перший малюнок у цьому розділі ) і встановіть прапорець Згорнути стрічку (для відображення стрічки цей прапорець потрібно буде зняти) . При цьому стрічка буде відображатися тільки при клацанні по заголовку однієї з вкладок і роботи з її командами. Для швидкого відображення / приховування стрічки досить подвійного клацання по заголовку будь-якої вкладки.

Налаштування рядка стану

За умовчанням в рядку стану крім коротких підказок відображаються кнопки режиму перегляду документа , шкала і кнопка вибору масштабу. Якщо дані налаштування вас не влаштовують , клацанням правої кнопки миші по рядку стану можна викликати меню і налаштувати рядок так , як вам зручно.

Кнопка Office

Кнопка Office , розташована в лівому верхньому кутку екрану . Клацання по цій кнопці відображає меню роботи з файлом , а також дає доступ до налаштувань параметрів програми .

Панель швидкого доступу

Поруч з кнопкою Office розташована панель швидкого доступу . За замовчуванням на ній знаходяться тільки три кнопки - Зберегти документ , Скасувати та Повернути дію. Клацання по кнопці в правій частині панелі дозволить налаштувати її по вашому розсуду. Додайте сюди команди , які використовуєте найчастіше, і вам не доведеться кожного разу шукати їх на стрічці. Якщо бажаної команди в меню немає , виберіть пункт Інші команди. Тут ви зможете не тільки знайти будь-яку команду , щоб додати її на панель швидкого доступу , але і налаштувати для цієї команди «гарячі» клавіші.

tags
тест access БД 12 бальна система.таблиця перевода тестовий процесор електронна таблиця СУБД електронна презентація правила оцінювання Путівки текстовий редактор електронні таблиці логічні функції.складні функції рекомендації 12 бальна система 5 бальна система графіка зведення даних оцінювання сортування даних таблиця перевода база данних вікторина конкурс СОЦІАЛЬНИЙ РОБІТНИК успішність Ганта диаграмма Excel фильтр ткоі
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz <sergqy