ТКОІ
Вівторок, 20.08.2019, 07:16
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Excel 2010РеєстраціяВхід
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Якщо ви вже знайомі з редактором Word 2010, то розібратися в інтерфейсі Excel не складе труднощів. Адже в його основі лежить та ж Стрічка, але тільки з іншим набором вкладок , груп і команд. При цьому щоб розширити робочу область, деякі групи вкладок виводяться на дисплей тільки в разі потреби. Так само стрічку можна згорнути зовсім, клацнувши по активній вкладці два рази лівою кнопкою миші або натиснувши поєднання клавіш Ctrl + F1. Повернення її на екран здійснюється таким же способом.

Налаштування стрічки.

Варто відзначити , що в Excel для однієї і тієї ж команди може бути передбачено відразу кілька способів її виклику: через стрічку , з контекстного меню або за допомогою поєднання гарячих клавіш. Знання та використання останніх може сильно прискорити роботу в програмі.

Контекстне меню є контекстно- залежним , тобто його зміст залежить від того , що користувач робить в даний момент. Контекстне меню викликається натисненням правої кнопки миші майже на будь-якому об'єкті в MS Excel. Це дозволяє економити час , тому що в ньому відображаються найбільш часто використовувані команди до обраного об'єкта .

Не дивлячись на таку різноманітність управління, розробники пішли далі і надали користувачам в Excel 2010 можливість вносити зміни у вбудовані вкладки і навіть створювати власні з тими групами і командами , які використовуються найбільш часто. Для цього необхідно натиснути правою кнопкою миші на будь вкладці і вибрати пункт

Панель швидкого доступу

Так само найбільш часто використовувані команди можна додати на Панель швидкого доступу, розташовану у верхньому лівому кутку вікна програми.

Зробити це можна натиснувши на кнопку Налаштування панелі швидкого доступу, де досить вибрати потрібну команду зі списку , а в разі відсутності в ньому необхідної , клацнути на пункт Інші команди.

Кнопка Файл


Кругла кнопка Офіс з логотипом , яку з причини несхожості на звичайні кнопки далеко не всі і не відразу здогадувалися натиснути в минулій 2007 -й версії , тепер виглядає як " справжня " кнопка і відкриває доступ до операції "відкрити - закрити - зберегти", налаштуванні друку та імпорту - експорту.

Параметри Excel

У вікні, в меню справа, виберіть потрібну вкладку і клацніть по кнопці Створити вкладку або Створити групу, а в лівому меню потрібну команду, після чого клікніть кнопку Додати.

У цьому ж вікні можна перейменувати існуючі вкладки і видаляти їх. Для скасування помилкових дій існує кнопка Скидання , що повертає налаштування вкладок до початкових.


  Як визначити день тижня з використанням  EЛЕКТРОННИХ ТАБЛИЦЬ.

tags
тест access БД 12 бальна система.таблиця перевода тестовий процесор електронна таблиця СУБД електронна презентація правила оцінювання Путівки текстовий редактор електронні таблиці логічні функції.складні функції рекомендації 12 бальна система 5 бальна система графіка зведення даних оцінювання сортування даних таблиця перевода база данних вікторина конкурс СОЦІАЛЬНИЙ РОБІТНИК успішність Ганта диаграмма Excel фильтр ткоі
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz <sergqy