ТКОІ
Вівторок, 20.08.2019, 07:13
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Інтерфейси PowerPointРеєстраціяВхід
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
  1. Інтерфейс PowerPoint 2003
  2. Інтерфейс PowerPoint 2010

1. Інтерфейс PowerPoint 2003

 

У PowerPoint 2003 для зручності роботи над презентаціями існують три основні режими:

1.     Звичайний режим, який включає режим структури, режим слайду(мал.1);

2.     Режим сортувальника слайдів(мал. 2);

3.     Режим показу(мал.3).

 При створенні окремих слайдів використовуються звичайний режим.

При роботі зі всією презентацією (при настройці ефектів появи окремих слайдів, зміни послідовності їх проходження, тривалість показу кожного слайду і т.д.) використовується режим сортувальника слайдів. Крім того, у будь-який момент можна запустити показ слайдів і проглянути презентацію.

У звичайному режимі відображаються три області: область структури, область слайду і область заміток. Ці області дозволяють одночасно працювати над всіма аспектами презентації. Розміри областей можна змінювати, перетягуючи їх межі.

Область структури служить для організації і розгортання вмісту презентації. У ній можна вводити текст презентації і упорядковувати пункти списку, абзаци і слайди.

 В області слайду відображається текст кожного слайду з урахуванням форматування. На окремі слайди можна додавати малюнки, фільми, звуки, анімацію і гіперпосилання.

 Область заміток служить для додавання заміток доповідача або відомостей для аудиторії.

Режим Структура презентації зображує її  в скороченому вигляд, а саме  - тільки заголовки слайдів і текст, що міститься в слайдах.  

Робота в Режимі структури є якнайкращим варіантом організації презентації і внесення змін в неї, оскільки в процесі роботи на екрані відображаються всі заголовки і основний текст. Можна поміняти місцями пункти на слайді, перемістити слайд цілком з однієї позиції в іншу і змінити заголовки і основний текст.

 Режим слайду дозволяє відобразити поточний слайд у великомасштабному вигляді для того, щоб можна було додавати в нього текст, вставляти малюнки, таблиці, організаційні діаграми, графічні об'єкти, написи, фільми, звукові ефекти, гіперпосилання і анімацію.

Режим сортувальника слайдів - єдиний режим, що дозволяє проглядати слайди у вигляді ескізів. Після закінчення створення і редагування презентації сортувальник слайдів дає закінчену картину всієї презентації, спрощуючи її реорганізацію, додавання або видалення слайдів і попередній перегляд ефектів анімації і зміни слайдів.

 Режим проглядання слайдів здійснюється в повноекранному режимі, як і реальний показ слайдів. У цьому режимі презентація демонструється в тому вигляді, як вона з'явиться перед аудиторією. Можна проглянути, як під час реальної демонстрації виглядатимуть графічні об'єкти, фільми, анімовані елементи, ефекти зміни слайдів, а також проконтролювати час демонстрації.

 

 

2.  Інтерфейс PowerPoint 2010

 При завантаженні програми PowerPoint 2010 на екрані з’являється вікно програми ( мал 4), яке містить такі елементи графічного інтерфейсу:

·         рядок заголовка з назвою програми та назвою документа. При створенні нової презентації назва документа встановлюється автоматично як «Презентація1»;

·         панель швидкого доступу, яку користувач може настроїти для зручної роботи над презентацією;

·         стрічка команд із закладками. На кожній закладці розташовано групи команд, об’єднаних залежно від дій, що вони виконують. Наприклад, щоб додати до презентації нові елементи, такі як малюнки, діаграми, таблиці, дату і час створення презентації тощо, потрібно скористатися закладкою Вставка. Для роботи над дизайном презентації — оформлення тла слайдів, підбору шрифтів, ефектів потрібно скористатися закладкою Дизайн;

·         область структури і слайдів, яка демонструє ескізи слайдів, що містяться в презентації;

·         поточний слайд презентації;

·         область нотаток до слайда — кожний слайд може містити текстові нотатки, які є невидимими при демонстрації презентації на екрані, але можуть бути зручними для доповідача.
В області нотаток можна розміщати текст, який є надлишковим для слайдів, але допомагає доповідачу висвітлити весь необхідний зміст. Нотатки також можна роздрукувати або вивести тільки на монітор доповідача, приховуючи від аудиторії;

·         рядок стану, який містить інформацію про номер поточного слайда, загальну кількість слайдів презентації, обраний стиль оформлення слайдів;

·         кнопки перемикання режимів перегляду презентації, які знаходяться справа від рядка стану.

У Звичайному режимі   відбувається створення і редагування слайдів. У цьому режимі можна також додавати або вилучати слайди, їх копіювати або переносити. При налагодженні великих презентацій зручно користуватися режимомСортувальника слайдів  , в якому слайди представлені у вигляді ескізів, що дозволяє легко змінювати порядок слайдів, встановлювати час показу кожного з слайдів тощо.

Для перегляду слайдів, починаючи з поточного, потрібно вибрати режим Показу слайдів  . При перегляді презентації перехід від одного слайда до іншого здійснюється за допомогою натискання лівої кнопки миші у будь-якому місці екрана.

Презентацію можна також переглянути іншими способами:

·         за допомогою відповідних піктограм закладки Показ слайдів: З початку , З поточного слайда),Настроюваний показ слайдів ;

·         за допомогою клавіші F5;

·         за допомогою піктограм Режим читання слайдів закладки Вигляд;

·       Кнопки біля  елементу  керування для змінення масштабу.

 

     Область(панель) завдань показує можливі дії розробника залежно від ситуації. Область завдань з’являється автоматично при виборі тих чи інших закладок. Наприклад, при настройці анімації в області завдань можна вибрати окремі параметри ефектів.

 

 

Звичайний режим (мал.1).

.

Режим сортувальника слайдів(мал. 2).

 

Режим показу(мал.3).

 

PowerPoint 2010( мал 4).

 

 

Питання для самоконтролю:

1.     Які основні режими включає програма PowerPoint 2003.

2.     Що включає вікно програми PowerPoint 2003.

3.     Навіщо використовується режим Звичайний.

4.   Навіщо використовується режим Сортувальник Слайдів.

5.     З яких елементів складається вікно(інтерфейс) програми PowerPoint 2010.

6.     Як запустити презентацію.

 

tags
тест access БД 12 бальна система.таблиця перевода тестовий процесор електронна таблиця СУБД електронна презентація правила оцінювання Путівки текстовий редактор електронні таблиці логічні функції.складні функції рекомендації 12 бальна система 5 бальна система графіка зведення даних оцінювання сортування даних таблиця перевода база данних вікторина конкурс СОЦІАЛЬНИЙ РОБІТНИК успішність Ганта диаграмма Excel фильтр ткоі
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz <sergqy