ТКОІ
Вівторок, 20.08.2019, 07:16
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Таблиці GoogleРеєстраціяВхід
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Таблиці Google дозволяє працювати з електронними таблицями, функціями, робити обчислення. Робота з комірками стандартна: сортування, фільтрація, створення діапазонів, умовне форматування. При цьому ніяких підвисань не помічено, хоча при захопленні великих діапазонів виникають паузи. Відсутні деякі звичні команди. У Таблиці Google  можна будувати нескладні зведені таблиці. Є засоби для побудови діаграм : лінійних, комбінованих, стовпчастих, кругових, гістограм і ін.

Список функцій в порівнянні з MS Excel обмежений і доступний тільки в англомовній реалізації . Втім , до цього нескладно звикнути , тим більше що потрібно розуміти : це не калька формул з офісного офлайн- пакета. Зі списком можна ознайомитися в розділі Список функцій Таблиць Google.

 У даній онлайн- версії можна відзначити кілька примітних особливостей в порівнянні з будь-яким табличним офлайн- процесором - скажімо, MS Excel. По-перше , доступне підключення скриптів Служби Google скрипта (свого роду альтернатива VBA - сценаріями ), що відкриває найширші можливості для створення додатків , автоматизації та ін
По-друге - інтеграція з формами для збору даних в таблиці. Форми не згадуються в довідці Google як компонент документів , проте це важлива частина офісних додатків. Форми тісно взаємодіють з таблицями стилів. За допомогою програми можна створювати анкети, голосування, форми для збору даних, які надалі зручно переглядати у вигляді таблиць. При цьому для побудови опитувань голосувань і т. д. можна використовувати текстові поля, перемикачі та інші інтерактивні елементи.
Можна помітити , що в Листи є власні функції : наприклад , для імпорту даних з HTML і XML, функції Google та ін.
   

tags
тест access БД 12 бальна система.таблиця перевода тестовий процесор електронна таблиця СУБД електронна презентація правила оцінювання Путівки текстовий редактор електронні таблиці логічні функції.складні функції рекомендації 12 бальна система 5 бальна система графіка зведення даних оцінювання сортування даних таблиця перевода база данних вікторина конкурс СОЦІАЛЬНИЙ РОБІТНИК успішність Ганта диаграмма Excel фильтр ткоі
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz <sergqy